Ющенко пропонує іноземцям купити "Укртелеком"


Ющенко пропонує іноземцям купити "Укртелеком"

Президент України Віктор Ющенко закликає закордонних інвесторів взяти участь у приватизації таких підприємств, як "Укртелеком", і добудовуванні Криворізького гірничозбагачувального комбінату окислених руд (КГЗКОР).

Як передає УНІАН, про це він сказав, виступаючи на традиційному українському бізнес-ланчі в Давосі, організованому Фондом Віктора Пінчука.

"У найближчі два роки Україна пропонує дуже цікаві інвестиційні об'єкти", - підкреслив Президент України.

За його словами, Україна зацікавлена в залученні інвестицій у різні проекти в різних галузях української економіки.

Говорячи про КГЗКОР, Ющенко відзначив, що сьогодні до цього проекту спостерігається колосальний інтерес інвесторів із усього світу.

Ющенко відзначив, що Україна в травні планує презентувати цілий приватизаційний пакет разом з ЄБРР. За словами Президента, це відбудеться під час щорічних зборів ЄБРР. "Я звертаюся сьогодні до всіх міжнародних провідних компаній із проханням надати Україні допомогу в проведенні всієї передприватизаційної роботи по тих стратегічних об'єктах, які пропонуються сьогодні Україною на цей ринок", - сказав Ющенко. Він пообіцяв, що приватизаційна програма України в 2008 році "буде великою і цікавою".

Також Ющенко підкреслив, що сьогодні Україна розвивається активними темпами, і тому її пропозиції щодо входження на український ринок є одними із найбільш модерних на території Європи.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua