Evraz купив Claymont Steel


Evraz купив Claymont Steel

Компанія Titan Acquisition Sub, Inc., що є дочірнім підприємством російської гірничо-металургійної групи Evraz Group S.A., успішно завершила поглинання американського виробника сталевого листа Claymont Steel Holdings, Inc.

Таким чином, тепер Claymont Steel Holdings є повністю дочірнім підприємством Evraz Group.

Про це говориться в повідомленні Evraz.

Нагадаємо, що 18 груд. 2007 р. Evraz Group через свою дочірню компанію Titan Acquisition Sub, Inc. зробила пропозицію про придбання Claymont Steel Holdings, Inc. За умовами угоди, Evraz виплатить 23,5 дол. за кожну акцію Claymont Steel, що на 19,1% вище середньої вартості одного її цінного папера за останні три місяці минулого року, і на 38,2% вище вартості акції компанії в рамках IPO, проведеного в грудні 2006 р.

Підсумкова сума угоди, одноголосно схвалена радою директорів Claymont Steel і рекомендована акціонерам компанії, з урахуванням боргових зобов'язань Claymont Steel склала 564,8 млн дол. Компанія H.I.G.Capital LLC, Inc., що володіє приблизно 42,6% часткою в акціонерному капіталі Claymont Steel, погодилася прийняти пропозицію Evraz Group.

Claymont Steel знаходиться в американському штаті Делавер. Компанія спеціалізується на виробництві та продажі сталевих пластин у США і Канаді.

Відзначимо, що в грудні 2007 р. одним зі співвласників Evraz Group став український бізнесмен Ігор Коломойський. Співвласник групи "Приват" увійшов до складу акціонерів російської гірничо-металургійної групи із часткою 5%, еквівалентною 9,72% голосуючих акцій. Акції Evraz Group І.Коломойський буде контролювати через компанію BNY Ltd. При цьому частка компанії Lanebrook Limited - основного акціонера Evraz Group - знизилася до 75%, що еквівалентно 72,89% від загальної кількості голосуючих акцій. Відзначимо, що І.Коломойський увійшов до складу акціонерів Evraz Group після того як "Приват" продав Evraz Group пакети акцій у п'яти українських підприємствах.

Еvraz Group - вертикально інтегрована металургійна та гірничовидобувна компанія. В 2007 р. підприємства Evraz Group зробили 16 млн 330 тис. т сталі, 12 млн 575 тис. т чавуну і 15 млн 220 тис. т прокату. Evraz Group містить у собі, у тому числі, три провідні російські сталеливарні підприємства - Нижньотагільський, Західно-Сибірський і Новокузнецький металургійні комбінати, а також компанії Palini e Bertoli в Італії, Vitkovice Steel у Чехії, Evraz Oregon Steel Mills і Stratcor зі штаб-квартирою в США. Також Evraz Group поєднує компанію "Євразруда", Високогірний і Качканарський ГЗК, вугільні компанії "Южкузбассуголь" і "Распадская".

Крім того, Еvraz Group управляє Находкінським морським торговельним портом. В Україні Evraz Group належить ВАТ "Гірничозбагачувальний комбінат "Суха балка", ВАТ "Дніпропетровський металургійний завод ім.Петровського" і три коксохімічних підприємства - ВАТ "Коксохімічний завод "Баглейкокс", ВАТ "Дніпрококс", ВАТ "Дніпродзержинський коксохімічний завод".

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua