Бойко пророкує Україні новий газовий скандал


Бойко пророкує Україні новий газовий скандал

Народний депутат України, заступник парламентського комітету з питань ПЕК Юрій Бойко заявляє, що бездоговірний відбір газу приведе до політичного скандалу.

Про це Бойко сказав в ефірі одного з українських телеканалів.

"З першого січня цього року почався бездоговірний відбір газу з газопроводів, і це дійсно буде політичний скандал для нашої країни, і я вважаю, що президент вчасно розглядає це питання на засіданні РНБО", - повідомив Бойко.

Відповідаючи на запитання щодо фінансового стану НАК "Нафтогаз України" і перспектив її розвитку, Бойко відзначив, що якщо бюджет на 2008 рік і, відповідно, фінансовий план "Нафтогазу" не буде змінений у частині його фінансової самодостатності та не буде припинений несанкціонований відбір газу з газопроводів, то дійсно в компанії будуть фінансові проблеми".

При цьому Бойко нагадав, що під час відходу від справ уряд Віктора Януковича передав керування компанією "Нафтогаз України" із прибутком 1,5 мільярда гривень, і це підтверджено відповідними бухгалтерськими документами.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua