Аналітики: Фондовий ринок США може впасти, відбиваючи очікування рецесії


Аналітики: Фондовий ринок США може впасти, відбиваючи очікування рецесії

Фондовий ринок США може впасти ще на 4% у зв'язку з побоюваннями перед рецесією, вважають аналітики Bank of America, A.G.Edwards і Strategas Research Partners.

Провідний інвестиційний стратег Bank of America Томас Макманус та Ел Голдмен з A.G.Edwards вважають, що падіння індексу Standard & Poor's 500 нижче 1250 пунктів стане сигналом того, що ринок ураховує спад в американській економіці. На думку Джейсона Треннерта з Strategas, про це буде говорити зниження до 1260 пунктів.

"Ми вже недалеко від цієї позначки, - сказав Дж.Треннерт. - Імовірність рецесії цього року істотно зросла, але я все-таки думаю, що ми можемо її уникнути". За підсумками торгів у середу S&P 500 склав 1338,6 пункту.

Е.Голдмен очікує, що S&P 500 буде знижуватися на тлі падіння прибутків компаній і скорочення ВВП протягом, як мінімум, 10 місяців. Потім індекс може підскочити до рекордних 1600 пунктів, тому що інвестори будуть купувати акції, чекаючи економічного зростання та збільшення прибутків.

Існує велика ймовірність, що рецесія вже почалася, вважає Т.Макманус. На його думку, акції багатьох компаній, що входять в S&P 500, будуть оцінені виходячи із припущень про рецесію, якщо індекс знизитися до 1250-1300 пунктів. У той же час він рекомендує інвесторам збільшити частку активів в акціях до 65% з 60%.

"Є сенс збільшити вкладення в акції у зв'язку з тим, що вони дешевшали останні 12 місяців", - вважає аналітик. За його прогнозом, S&P 500 підніметься під кінець року до 1550 пунктів.

Тобіас Левкович із Citigroup знизив прогноз S&P 500 на кінець року до 1550 пунктів з 1675.

Девід Бьянко з UBS і Лі Томас із JPMorgan вважають, що припущення про рецесію вже відбиваються на S&P 500. На думку Д.Бьянко, значення S&P 500 нижче 1350 пунктів говорить про те, що інвестори очікують широкомасштабної рецесії.

Він рекомендує купувати акції. Протягом останніх п'яти випадків рецесії акції досягали дна до того, як відзначалося найсерйозніше падіння прибутків.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua