0 800 307 555
0 800 307 555

Вартість нафтопродуктів в Україні найближчим часом знизиться


Вартість нафтопродуктів в Україні найближчим часом знизиться

Вартість нафтопродуктів в Україні протягом найближчих тижнів знизиться, прогнозує президент ТОВ "ТНК-ВР Коммерс" Сергій Лизунов.

За його словами, з початку поточного року на міжнародних ринках відбулося різке падіння вартості палива на рівні 7-11%, що, безумовно, позначиться на цінах українського нафторинку.

"Через кілька тижнів, коли будуть продані залишки відносно дорогих нафтопродуктів, і "запрацюють" нові імпортні контракти, вартість бензину та дизельного палива в Україні впаде. Зниження може скласти 6-7% в опті і до 5% у роздробі", - відзначив С.Лизунов, повідомляє прес-служба компанії.

За його словами, 50% обсягу бензину А-95 і дизпалива, поставлених на внутрішній ринок у січні 2008 р., мають іноземне походження.

"Ціна нафтопродуктів в Україні орієнтована на зовнішні майданчики, і в умовах вільного ринку це єдиний об'єктивний і ефективний спосіб ціноутворення.

Він абсолютно прозорий і не залежить ні від вартості сировини для вітчизняних НПЗ, ні від російського експортного мита", - підкреслив Лизунов.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua