Акції продовжують рости в Токіо


Акції продовжують рости в Токіо

Другий день поспіль триває зростання котирувань акцій на Токійській фондовій біржі. За підсумками ранкової сесії індекс Ніккей піднявся на 184,86 пункту або 1,44% (до 13013,92). Напередодні цей індикатор економічного благополуччя Японії додав 2%.

Аналітики прогнозують, що гра на підвищення буде тривати як мінімум доти, поки Ніккей не досягне рівня 13300 пунктів. На думку фахівців, на біржі в цей час відбувається компенсація надлишкового "скидання" акцій, що досягло піка в минулий вівторок. У цей день Ніккей впав на 5,65% (752,89 пункту до 12573,05) до найнижчого рівня з вересня 2005 року.

Перелом на біржі відбувся в результаті прийнятих у США заходів щодо стимулювання економки. У вівторок Федеральна резервна система оголосила про позапланове зниження дисконтної ставки на три чверті пункту до 3,5% з метою пом'якшити кредитні умови для банків, які зазнають колосальних втрат через кризу в системі іпотечного кредитування.

У результаті в середу на біржі в Нью-Йорку індекс Доу-Джонса вперше за останні шість торговельних днів закінчив сесію в "плюсі", піднявшись на 2,5% або 298,98 (до 12270,17).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua