Учасники фондового ринку відзначають позитивну динаміку на ПФТС


Учасники фондового ринку відзначають позитивну динаміку на ПФТС

Учасники фондового ринку відзначають позитивну динаміку на фондовій біржі ПФТС після виходу новин про зниження Федеральною резервною системою США базової ставки на 0,75 п.п. до 3,5%. "Ринок пішов вгору відразу, після того як це оголосили (зниження ставки)", - сказала співробітник компанії "Конкорд-Капітал" (Київ) Анастасія Назаренко.

За її словами, також спостерігається позитивна динаміка і на європейських ринках, але не потрібно поспішати з висновками, тому що американський фондовий ринок ще не відкрився. "Через годину відкривається американський ринок і всі на це відреагують...", - додала Назаренко.

Експерт з телекомунікацій інвестиційної компанії "Юпрас Капітал" Олексій Білязе також відзначає позитивну ринкову динаміку після виходу новин про зниження ФРС США ставки на 0,75 п.п. "Те, що я спостерігаю на європейському фондовому ринку... вся Європа вийшла в плюс. РТС відіграв повністю те, що спостерігалося зранку, і вже вийшов в +0,4%", - сказав він.

Білязе також додав, що можна чекати закриття торгів на ПФТС із позитивним результатом.

За словами експерта, обсяг торгів склав близько 80 млн. гривень, що є непоганим результатом.

Заступник директора торговельного департаменту компанії "Драгон Капітал" Денис Мацуєв відзначає, що український фондовий ринок повільно почав реагувати на вихід новин про зниження ФРС США базової ставки. "Трохи підтягуємося вгору, але в’ялувато", - сказав Мацуєв.

За його словами, можливо, індекс ПФТС і не відіграє те, що втратив вранці, - пишуть Українські Новини.

Нагадаємо, що індекс цін на акції на торгах фондової біржі ПФТС у понеділок знизився на 29,05 пункту до 1 155,86 пунктів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:ПФТС
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua