Приватбанк починає виплати кредиторам банку "Україна"


5 липня 2002 року Приватбанк приступає до виплат коштів кредиторам збанкрутілого банку «Україна». За словами представників банку, Приватбанк здійснює виплати юридичним особам, визнаним кредиторами першої черги (громадські організації інвалідів і ветеранів; будинки-інтернати і школи-інтернати для дітей; Український фонд «Взаєморозуміння і примирення») і фізичним особам, платежі яких чи на ім'я яких були заблоковані в зв'язку з початком процедури ліквідації банку «Україна». Також Приватбанк здійснює виплати коштів вкладникам банку «Україна» (за бажанням вкладників) шляхом перерахування грошей на поточні, депозитні рахунки і пластикові карти, відкриті в Приватбанкові.

Виплати вкладникам будуть здійснювати 1 280 відділень Приватбанку по всій території України в плині двох місяців після одержання грошей від НБУ. За словами представників Приватбанку, виплати коштів кредиторам і вкладникам «України» будуть здійснюватися як через поточні, депозитні рахунки в Приватбанкові, так і за допомогою пластикових карт. При цьому, відкриття рахунків і пластикових карт для вкладників банку «Україна» Приватбанк буде здійснювати безкоштовно.

Приватбанк має великий досвід здійснення виплат компенсаційних коштів громадянам України. Починаючи з 1998 року, коли за результатами тендера серед українських банків, проведеному Єврейським Фондом України, Приватбанк одержав право здійснювати виплати грошової допомоги Швейцарського Фонду допомоги жертвам Холокоста, банк бере участь у різних урядових і неурядових програмах компенсаційних виплат на території України. Починаючи із серпня 2001 року Приватбанк, що відповідно до Постанови Кабінету Міністрів від 07.09.2000 р. був включений у число банків-агентів, уповноважених здійснювати виплати компенсацій жертвам нацизму за рахунок засобів Федеративної Республіки Німеччини, здійснив компенсаційні виплати більш ніж 52 тисячам громадян. У реалізації цих програм задіяні практично всі регіональні підрозділи банку у всіх регіонах України. Виплати здійснюються вчасно і якісно, про що свідчать подяки від регіональних представництв Українського національного фонду «Взаєморозуміння і примирення», Єврейського Фонду України, а також самих одержувачів компенсаційних коштів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Кредит&Депозит
Все, що ми знаємо про:ПриватБанк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua