Ціни на нерухомість суттєво не зміняться


Ціни на нерухомість суттєво не зміняться

Швидше за все, цінова ситуація з нерухомістю в Києві залишиться в найближчому кварталі на тім же рівні, що і зараз, вважає виконавчий директор агентства нерухомості групи компаній "Планета Оболонь" Олексій Котенко.

"Ніякого обвалу чи істотного зниження цін ми зараз не очікуємо, тому що, як правило, йому передує зниження ділової активності, і підвищення пропозиції в базі даних. Ніяких таких факторів ми зараз не спостерігаємо. Так що найближчим часом очікується стабільна цінова ситуація на ринку нерухомості, лише невеликий приріст цін у рамках інфляції, як і торік", - говорить О.Котенко.

На даний же момент, вважає експерт, можна сказати, що цінова ситуація не змінилася кардинальним чином у порівнянні з листопадом або груднем попереднього року. Новорічні канікули протривали недовго, не можна сказати, що кількість переглядів нерухомості істотно скоротилася в порівнянні з осінню, тобто ситуація досить активна. Це викликано тим, що, по-перше, у нас не було податкових нововведень, які планувалося вводити в попередні роки, коли люди намагалися закрити угоди до Нового року. Тобто це - один з факторів, завдяки якому можна говорити, що ділова активність зараз досить висока, і який впливає на цінову ситуацію.

Загалом же, зараз ціни не знижуються, а помалу підвищуються. Темпи зміни - у середньому 1%-1,5% на місяць.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Нерухомість
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua