Долар зміцнює свої позиції


Долар зміцнює свої позиції

Долар зміцнився відносно 13 з 16 найбільш активно торгованих валют у міру того, як інвестори продавали акції ринків Азії, воліючи переводити кошти у більш ризиковані, але високоприбуткові активи. Причина - зростання побоювань щодо можливості настання рецесії в економіці США.

Курс долара виріс до чотиритижневого максимуму проти євро на повідомленнях про те, що макроекономічні дані, які будуть опубліковані на цьому тижні, будуть свідчити про уповільнення збільшення виробництва товарів і послуг у Європі. Інвестори очікують публікації даних Мюнхенського інституту Ifo щодо індексу ділової впевненості в Німеччині, що, за прогнозами, упав. Дані будуть опубліковані 24 січня. Долар виріс проти філіппінського песо та південнокорейської вони на тлі подальшого падіння індексу MSCI Asia Pacific Index, що починаючи з листопада втратив уже більше 20%. Все це привело до появи ведмежих настроїв на європейських ринках.

Курс долара до євро піднявся до 1,4391 дол., досягши найвищого значення з 26 грудня. На торгах у Лондоні о 6:50 за місцевим часом долар виріс проти єдиної європейської валюти до 1,4424 дол. за євро в порівнянні з 1,4454 дол. за євро в понеділок.

Американська національна валюта додала 0,9% проти філіппінського песо, піднявшись до 41,565 песо за долар. Курс долар до південнокорейської вони виріс на 0,6% і склав 954,05 вони за долар. Долар зміцнився проти фунта стерлінгів на 0,2% до 1,9382 дол.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua