Журналісти Reuters погрожують оголосити страйк


Журналісти Reuters погрожують оголосити страйк

Журналісти новостійного агентства Reuters висловилися за проведення голосування щодо питання оголошення страйку в компанії, повідомляє Newstex з посиланням на заяву Національної спілки журналістів Великобританії.

Співробітники Reuters продемонстрували готовність до рішучих дій у зв'язку з недостатнім ступенем взаєпоморозуміння з двох питань: угоди з придбання новостійного агентства канадської Thomson Corp (TOC) за $8,8 млрд., про яку було вперше оголошене ще в травні минулого року, і з питання перерозподілу посад у новій кадровій структурі компанії.

Говорячи про можливі зміни в кадровій структурі, один з керівників Національної спілки журналістів Беррі Фітцпатрік відзначив, що члени профспілки змушені прийняти ці заходи, тому що компанії не вдалося знайти спільну мову зі співробітниками. “Ми закликаємо керівництво Reuters не вводити ці зміни, а продовжити роботу за раніше затвердженою схемою і вести переговори із профспілкою.”

Раніше керівництво Reuters заявило про “перерозподіл” деяких редакторських посад. “Дані перерозподіли не торкаються умов підписаних контрактів, і будуть зроблені заради користі працюючого колективу компанії,” - говориться в заяві компанії. Відповідно до цієї заяви, компанія проводила консультації із грудня минулого року і має намір продовжити їх. “Перегляд кадрової структури потрібний для більш прозорої схеми редакторської роботи і забезпечить кращу видимість структури щодо їх кар'єрного росту,” - заявили керівники Reuters.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua