Курс українських акцій у ПФТС впав до середини дня в середньому на 5%


Курс українських акцій у ПФТС впав до середини дня в середньому на 5%

Український фондовий ринок у понеділок падає на негативних новинах з міжнародних фондових ринків: до 14:30 середнє падіння курсів на фондовій біржі ПФТС склало 5% і продовжувало збільшуватися.

Як випливає з даних біржі, найсильніше впали акції "Маріупольського заводу важкого машинобудування" - на 13,5%, "Азовобщемаша" - на 11,3%, Укрсоцбанку - на 8,9%, Мегабанку - на 8,3%, "Київенерго" - на 7,4%, Запорізького алюмінієвого комбінату - на 7,2%, Алчевського меткомбінату - на 6,5%.

Акції "Центренерго" подешевіли на 6%, банку "Форум", "Донбасенерго" та "Укрнафти" - на 5,6%, "Луганськтепловоза" - на 5,4%, "Укртелекому" - на 5%, "Азовсталі" - на 4,4%, "Укравто" та Єнакіївського метзаводу - на 4%.

При цьому торги характеризуються великою кількістю угод: по 20-40 по паперах "блакитних фішок", а загальна їхня кількість уже перевищила 500 на суму 65 млн грн, що є дуже високими показниками для малоліквідного українського ринку.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:ПФТС
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua