У центрі Києва забудовники б'ють людей


У центрі Києва забудовники б'ють людей

Забудовники Пейзажної алеї ніяк не вгомоняться.

Сьогодні на місці зламаного місцевими жителями дерев'яного паркану виріс новий, кам'яний. Киян, які намагалися перешкодити цьому, побили.

Вранці 15 січня за підтримки двох кранів та одного трактора 30 найманців забудовників історичного заповідника "Древній Київ" почали зведення кам'яного паркану навколо території, на якій планується побудувати так званий "Будинок МЗС". Жителів найближчих будинків та активістів "Збережемо Древній Київ", які намагалися перешкодити цьому, побили. На даний момент на місці події перебуває міліція, але вона не втручається в те, що відбувається.

Нагадаємо, епопея з будівництвом десятиповерхового будинку на місці, що має унікальну історичну цінність і перебуває під охороною ЮНЕСКО, триває вже півроку. МЗС, як основний замовник, для працівників якого мали намір побудувати цей будинок, відмовилося від участі в будівництві і заборонило проводити будь-які роботи із цього приводу. Київська міська влада також висловилася проти даного будівництва, а Київрада скасувала рішення про видачу земельної ділянки під будівництво.

Перед новорічними святами, намагаючись відновити законний статус території, місцеві жителі та активісти ініціативи "Збережемо Древній Київ" зламали дерев'яний паркан, що оточував місце будівельних робіт і висадили на місце зрізаних будівельниками дерев нові.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Нерухомість
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua