0 800 307 555
0 800 307 555

Американська СМЕ планує викупити міноритарні частки в українських медіаактивах


Американська СМЕ планує викупити міноритарні частки в українських медіаактивах

Американський медіа-холдинг Central European Media Enterprises Ltd. (CME) має намір в 2008 році викупити в міноритарних акціонерів їхні частки в українських медіаактивах, повідомляється в матеріалах CME на 18-й щорічній конференції з телекомунікацій, медіа і сфері розваг, що пройшла 10 січня в США.

Як повідомлялося раніше, у вересні 2007 року CME закріпила права власності на 60%-ну частку ТОВ "Студія 1+1" (власник ліцензій "Групи "Студія 1+1", що включає телеканали "Студія 1+1", "Студія 1+1 International", "Кіно", "Сіті"), завершивши реєстрацію прямого володіння 42%-ою часткою через дочірню українську компанію.

"З існуючим непрямим володінням 18%-ою часткою CME закріпив контроль над ліцензіями на мовлення "Студії 1+1", - вказувалося в прес-релізі холдингу від 4 вересня.

Акціонером СМЕ з пакетом акцій 3% наприкінці серпня став український бізнесмен, співвласник найбільшого в країні Приватбанку Ігор Коломойський, що ввійшов у раду директорів медіа-холдингу.

Співвласники телеканалу "1+1" Борис Фуксман та Олександр Роднянський, яким належить 40% акцій, заявляли про некоректність продажу 3% акцій холдингу Коломойському, з яким раніше вони вели судовий розгляд за частку в "1+1".

Сукупний чистий прибуток чотирьох каналів за дев'ять місяців 2007 року склав $82,3 млн ("1+1" і "1+1 International" - $80,4 млн, "Кіно" і "Сіті " - $1,9 млн).

CME управляє телекомпаніями Nova TV у Хорватії, TV Nova і Galaxie Sport у Чехії, PRO TV, PRO TV International, Acasa, PRO Cinema і Sport.ro у Румунії, Markiza і Galaxie Sport у Словаччині, POP TV і Kanal A у Словенії, "Студія 1+1", "Студія 1+1 International", "Кіно" і "Сіті" в Україні.

Акції холдингу торгуються на NASDAQ і Празькій фондовій біржі. Його чистий прибуток за дев'ять місяців 2007 року склав $539 млн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua