Проданий: Уряд України затвердив прогнозний баланс газу на 2008р


Проданий: Уряд України затвердив прогнозний баланс газу на 2008р

Кабінет міністрів України на засіданні в середу затвердив прогнозний баланс надходження та розподілу природного газу на 2008 рік, повідомив міністр палива та енергетики Юрій Проданий журналістам у Києві.

Глава Мінпаливенерго уточнив, що документ припускає видобуток у наступному році на території країни 20,7 млрд куб. м приміського газу та імпорт 55 млрд куб. м природного газу для забезпечення українських споживачів.

Продан відзначив, що увесь добутий на території України природний газ в 2008 році буде поставлятися населенню.

Прогнозний баланс надходження та розподілу природного газу на 2007 рік був затверджений урядом у травні минулого року і відкоректований у жовтні. Документ передбачає видобуток на території країни 20,6 млрд куб. м газу та імпорт 53,8 млрд куб. м газу.

Споживання природного газу в цілому і Україні в 2007 році, відповідно до документу, повинне було скласти 69,6 млрд куб. м, у тому числі безпосередньо споживачами - 63,3 млрд куб. м.

Прогнозні річні баланси надходження та розподілу природного газу і Україні розробляють Міністерство палива та енергетики, Міністерство економіки та Національна комісія регулювання електроенергетики (НКРЕ) разом з НАК "Нафтогаз України", а затверджує уряд.

Контроль над дотриманням прогнозного річного балансу надходження та розподіли природного газу і Україні покладений урядом на Мінпаливенерго, Мінекономіки та НКРЕ.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Енергетика
Все, що ми знаємо про:Міненергетики
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua