Київ підвищить тарифи на гаряче водопостачання та опалення для бюджетних організацій


Київ підвищить тарифи на гаряче водопостачання та опалення для бюджетних організацій

Київська міська державна адміністрація має намір підвищити тарифи на послуги гарячого водопостачання та централізованого опалення для бюджетних установ і організацій та інших споживачів на 20,1-24,9% з березня.

Про це говориться в проекті розпорядження Київміськадміністрації. Проект розробило Головне управління цінової політики.

Цей проект передбачає встановлення економічно обґрунтованих тарифів виробникам і виконавцям послуг з опалення та гарячому водопостачанню для бюджетних організацій і інших споживачів.

Зокрема, проект передбачає збільшення тарифу на опалення на 24,9%, або на 1,34 гривні до 6,72 гривні за 1 кв. м опалювальної площі приміщення.

Тариф на гаряче водопостачання для бюджетних організацій планується підвищити на 21,9%, або на 3 гривні до 16,69 гривні/куб. м при наявності в приміщенні лічильників води, для інших споживачів - на 20,1%, або на 3 гривні до 17,89 гривень/куб. м.

Крім того, адміністрація має намір підвищити тарифи на теплову енергію, яку вироблюють енергопостачальні компанії "Київенерго" і "Укр-Кан-Пауер" (Дарницька ТЕЦ) для поставки її бюджетним організаціям та іншим споживачам, на 26,9%, або на 55,36 гривні до 261,3 гривні/Гкал (із ПДВ).

Управління пояснює, що ці тарифи розраховані з урахуванням установлених Кабінетом Міністрів цін на газ для виробництва теплової енергії для потреб бюджетних організацій та інших споживачів із січня 2008 року на рівні 934,7 гривні за тис. куб. м.

Управління приймає зауваження та пропозиції фізичних і юридичних осіб із приводу проекту до 3 лютого.

Як повідомлялося, у грудні 2007 року Кабінет Міністрів збільшив межову ціну на природний газ для промислових споживачів, бюджетних організацій і прирівняних до них на 29,82%, або на 214,7 гривень за тис. куб. м до 934,7 гривні за тис. куб. м. з 2008 року.

Ціна встановлена без урахування ПДВ, цільової надбавки, тарифів на транспортування та поставку, витрат на зберігання.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua