Україна заборонила видачу векселів при імпорті нафти, нафтопродуктів і газу


Україна заборонила видачу векселів при імпорті нафти, нафтопродуктів і газу

З метою скорочення вексельної форми розрахунків з податку на додану вартість (ПДВ) і своєчасного надходження ПДВ у бюджет обмежене право платника податків на видачу податкових векселів при імпорті нафти, нафтопродуктів і газу.

Як повідомила прес-служба Міністерства юстиції України у вівторок, це передбачено змінами в закон "Про податок на додану вартість", що набрали чинність із 1 січня 2008 року.

Раніше повідомлялося, що президент України Віктор Ющенко наприкінці листопада 2007 року призвав Генеральну прокуратуру та податкову службу протягом 10 днів вжити заходів з усунення зловживань при операціях, пов'язаних з імпортом нафти.

Він відзначив, що в 2007 році в грошовій формі податок на додану вартість був сплачений лише з 68% завезеної в країну нафти. Тільки 15% сум вексельних розрахунків приплачується в бюджет, а сума непогашених векселів за імпортні операції з нафтою перевищила 400 млн грн, - додав Ющенко.

"Сьогодні з національного бюджету крадуться мільярди по давно вивчених схемах", - відзначив він.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua