Ціна пальмової олії досягла рекорду через попит на альтернативне паливо


Ціна пальмової олії досягла рекорду через попит на альтернативне паливо

Вартість пальмової олії на торгах у Малайзії досягла рекорду через те, що світовий попит на рослинні олії, що використовуються у виробництві альтернативного палива і продуктів харчування, перевищує поставки, повідомило агентство Bloomberg.

Ціни на рослинні олії збільшуються на всіх світових торговельних майданчиках - від США до Китаю - на побоюваннях, що світові запаси скорочуються на тлі збільшення попиту в Індії і КНР, а також субсидування урядами багатьох країн використання альтернативних видів палива.

Ціна пальмової олії з постачанням в березні виросла в середу на Малайзійській біржі деривативів на 1,7% - до 3080 рінггітів ($922) за тонну.

На частку Індонезії і Малайзії припадає 90% світового виробництва пальмової олії.

Вартість сільськогосподарської продукції цього року росла істотними темпами: пальмова олія подорожчала на 56%, соєві боби - на 75% і соєва олія - на 62%. За прогнозами Goldman Sachs Group Inc., соєві боби можуть виступити в наступному році лідерами підвищення цін серед неенергетичних сировинних товарів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua