Експортне мито на нафту з 1 лютого досягне нового рекорду


Експортне мито на нафту з 1 лютого досягне нового рекорду

Експортне мито на нафту з 1 лютого 2008 року виросте більш ніж на $55 і складе $332-333 за тонну, повідомив агентству "Інтерфакс-АФІ" заступник начальника відділу митних платежів Мінфіну РФ Олександр Сакович.

Таким чином, буде побито попереднє рекордне значення мита, установлене з 1 грудня 2007 року - $275,4 за тонну.

"Рекорду бути, навіть якщо за два дні, що залишилися, ціна нафти впаде до нуля", - упевнений представник Мінфіну.

За його словами, середня ціна російської нафти на європейських ринках за період моніторингу з 1 листопада до 26 грудня включно (через різдвяні канікули в Європі без двох торговельних днів) склалася на рівні $88,99 за барель, що відповідає миту на нафту в розмірі $332,84 за тонну.

У цьому випадку експортне мито на світлі нафтопродукти з 1 лютого 2008 року склало б $236,5 за тонну, на темні - $127,4 за тонну. З огляду на те, що ще залишається два торговельних дні, О.Сакович вважає, що в підсумку мито на світлі нафтопродукти складе близько $236 за тонну, на темні - приблизно $127 за тонну. Зараз мита становлять $197,8 і $106,6 відповідно.

Мита на експорт нафти і нафтопродуктів із РФ переглядаються урядом раз на два місяці за формулою на підставі двомісячного моніторингу ціни на російську нафту марки Urals на світових ринках. Постанова уряду про затвердження розмірів мит повинна бути опублікована до 20 січня 2008 року і набути чинності з 1 лютого.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua