Експерти очікують, що на ринку нафти наступного тижня буде застій


Експерти очікують, що на ринку нафти наступного тижня буде застій

Експерти і трейдери ринку нафти очікують, що ціна на нафту не буде значно змінюватися на наступному тижні з 24 до 28 грудня. Такий висновок міститься в результатах експертного опитування Bloomberg, які були опубліковані 21 грудня.

З великою ймовірністю ціна на нафту буде коливатися в межах $90-$92 за барель марки Light Sweet. На ринок діє безліч різнонаправлених факторів, які врівноважують один одного. 15 з 32 експертів і трейдерів, або 47%, очікують незначної зміни ціни на нафту. При цьому 12 з 32 опитаних, або 38%, очікують падіння ціни. Лише 5 експертів і трейдерів чекають збільшення ціни.

Минулого тижня 52% респондентів очікували падіння ціни на нафту. Однак ціна закриття 14 грудня склала $91, 27, а станом на 12:35 за Києвом 21 грудня, ціна на нафту марки Light свит перебуває на позначці $91,41, що на $0,35 вище від ціни закриття в четвер 20 грудня.

Нью-Йоркська товарна біржа проведе вкорочені торги 24 грудня, а потім буде закрита до 26 грудня у зв'язку зі святом Різдва. Однак на ринку вже зараз відчувається спад активності, оскільки на кінець року багато хто втримуються від якихось спекуляцій, підбиваючи баланс своїх біржових дій.

Точність опитувань експертів ринку нафти агентства Bloomberg становить 54% за увесь час його проведення. Дане опитування експертів і трейдерів нафти проводиться щочетверга. Респондентам пропонується висловити свою думку щодо падіння, зростання чи збереження ціни на нафту на колишньому рівні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua