Нафта подешевшала через новини про ОПЕК


Нафта подешевшала через новини про ОПЕК

Нафта в четвер закрилася з невеликим зниженням, надолуживши частину втрат зазнаних під час торговельної сесії.

За підсумками регулярної сесії на Нью-Йоркській товарній біржі лютневий контракт на постачання нафти марки WTI знизився на $0,18, або на 0,2%, до 91,06 дол. за барель. Лютневий контракт на постачання нафти марки Brent подорожчав на 0,48 дол., або на 0,5%, до 91,96 дол. за барель.

Січневий контракт на постачання топкового мазуту знизився на 0,0084 дол., або на 0,3%, до 2,5895 дол. за галон. Січневі ф'ючерси на постачання неетильованого бензину подорожчали на 0,0043 до 2,332 дол. за галон.

Під час торгів спостерігалося значне зниження під тиском прогнозів уповільнення темпів зростання американської економіки, що може привести до скорочення попиту на "чорне золото". Крім того, синоптики прогнозують досить теплий січень майже на всій території Сполучених Штатів, за винятком далекого заходу. При цьому температура в США буде триматися вище норми в період із січня по березень, обіцяють прогнози.

Проте, на ринку відбувся розворот після того, як компанія Oil Movements, що відслідковує танкерні перевезення нафти, повідомила, що обсяги відвантаження нафти в країнах ОПЕК за підсумками місяця, що закінчиться 5 січня, скоротяться до 24,24 млн. барелів на день у порівнянні з 24,33 млн. барелів на день у попередньому місяці. Такі дані дали привід для чуток про те, що ОПЕК, можливо, більше не буде збільшувати обсяги видобутку нафти.

Вартість природного газу в четвер знизилася після виходу даних міністерства енергетики США про запаси цього виду палива в країні. Товарні запаси природного газу в США на тижні, що завершився 14 грудня, упали на 121 млрд. кубічних футів. Аналітики очікували, що зниження запасів складе 129 млрд. кубічних футів. Січневий контракт на постачання природного газу впав на 0,042 дол., або на 0,6%, до $7,137 за мільйон британських термічних одиниць.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua