0 800 307 555
0 800 307 555

Експерт: У випадку відмови від послуг RosUkrEnergo Україна може зіткнутися з ціновим тиском


Експерт: У випадку відмови від послуг RosUkrEnergo Україна може зіткнутися з ціновим тиском

У випадку відмови від посередницьких послуг RosUkrEnergo Україна може зіштовхнутися із сильним ціновим тиском з боку "Газпрому".

Таке припущення висловив РБК-Україна старший аналітик компанії Трійка Діалог Роман Захаров.

Експерт упевнений, що за два тижні до настання Нового Року переглянути домовленості з "Газпромом" буде практично неможливо. Крім того, новопризначеному уряду і Верховній Раді конче потрібно прийняти бюджет держави якщо не до Нового Року, то якнайшвидше після його початку, а перегляд газових домовленостей спричинить додаткові коректування головного фінансового документа країни.

Захаров вважає, що новий уряд дійсно ретельно проаналізує підписані в Москві газові контракти і спробує знайти оптимальну схему постачання газу в країну.

Разом з тим експерт не бачить проблеми в присутності посередника в газових схемах. "Наскільки мені відомо, в останні 10 років газ в Україну завжди поставлявся за участі тих чи інших посередників. Головне не відсутність посередника, а та ціна, що він може запропонувати, і забезпечення безпеки газотранспортної системи держави", - вважає Захаров.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Весь ринок:Енергетика
Все, що ми знаємо про:Газпром
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua