Тимошенко: Посередників між Україною і РФ на газовому ринку бути не повинно


Тимошенко: Посередників між Україною і РФ на газовому ринку бути не повинно

Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко заявляє про незмінність своєї позиції, що посередників на газовому ринку між Україною і РФ бути не повинно.

"Моя позиція залишається незмінною: посередників на газовому ринку бути не може. Є НАК "Нафтогаз України", що ми повернемо до нормального фінансового стану. Ми зупинимо всі процеси банкрутства і всі процеси руйнування в НАК "Нафтогаз України", - сказала вона на прес-конференції в Києві у вівторок.

"З іншого боку є ВАТ "Газпром", і є два уряди - Російської Федерації та України. Посередники в цій справі нікому не потрібні. І думаю, у такому ключі ми будемо вести переговори із РФ", - підкреслила вона.

Тимошенко запевнила, що Україна буде бездоганно виконувати свої зобов'язання з транзиту газу в європейські країни.

"Україна як транзитна для природного газу держава буде виконувати своє зобов'язання по транзитах бездоганно", - сказала вона, відзначивши, що країна не зірве свої зобов'язання, як за обсягами, так і за термінами транзиту газу, і для країн Європейського Союзу буде надійним партнером у цьому питанні.

У той же час, за словами Тимошенко, уряд має намір "детально розібратися в газових питаннях".

"Будуть вивчені всі угоди, які поки залишалися таємницею. Вони не оприлюднювалися, вони не подавалися в парламент для вивчення", - відзначила прем'єр.

Тимошенко також повідомила, що уряд "безумовно, буде ініціювати зустріч із нашими російськими колегами для того, щоб з'ясувати всі питання, що стосуються забезпечення України природним газом, а також здійснення транзиту газу через територію України".

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua