БЮТ заявляє про необхідність повернути україно-російські газові відносини в правове поле


БЮТ заявляє про необхідність повернути україно-російські газові відносини в правове поле

Блок Юлії Тимошенко заявляє про необхідність повернути двосторонні україно-російські відносини в сфері постачання природного газу в правове поле.

Як сказав агентству "Інтерфакс-Україна" член фракції БЮТ Микола Сивульський у понеділок, коментуючи стурбованість "Газпрому" (РФ) висловлюваннями деяких українських політиків про намір переглянути домовленості про ціну на природний газ для України, "наша позиція в тому, щоб повернути відносини з Росією в сфері постачання газу в правове поле".

Як підкреслив Сивульський, уряд Віктора Януковича з 2006 року припинив виконувати чинне законодавство, відповідно до якого обсяги постачань, ціна на газ, а також транзитна ставка узгоджуються на рівні міжурядових відносин і заносяться до відповідного протоколу.

За словами депутата, узгодження питань про ціну на газ та обсяги його постачання стали здійснюватися через посередника, а не через російську та українську сторони. "Самі відносини (у сфері постачання газу) організовані поза державою, держава їх не контролює, тоді як держава повинна нести відповідальність", - відзначив він.

За словами Сивульського, відносини між Росією та Україною в сфері постачання природного газу повинні бути повернуті в правове поле, і, відповідно, всі домовленості, що стосуються постачання "блакитного палива", повинні бути зафіксовані в міжурядовому протоколі.

"Ми нічого більше не вимагаємо - повернутися в правове поле, і уряд України, і уряд Росії повинні виконувати закон", - підкреслив депутат.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua