"Газпром" насторожили заяви Тимошенко


"Газпром" насторожили заяви Тимошенко

"Газпром" стурбований заявами, що звучать в Україні, про можливості перегляду газових домовленостей з Росією, заявив офіційний представник російського газового монополіста Сергій Купріянов.

"Зараз єдиним можливим місцем можливої напруженості може стати Україна, якщо буде обраний новий уряд, що спробує змінити вже підписані домовленості. Принаймні, такі заяви з української сторони звучать. Це нас не може не турбувати", - сказав Купріянов.

Він нагадав, що "Газпром" уже підписав з Україною контракти на постачання газу в 2008 році.

Нагадаємо, 5 грудня Україна і Росія підписали контракти на постачання природного газу в 2008 році. Контракти на постачання газу в Україну в 2007 році були підписані між RosUkrEnergo A.G. і ЗАТ "УкрГаз-Енерго". 4 грудня Росія та Україна погодили ціну газу на 2008 рік на рівні 179,5 доларів за тис. куб. м. на кордоні з Україною. Ставка за транзит російського газу через територію України з 2008 року буде становити 1,7 доларів за тис. куб. м на 100 км, через територію Росії для України - 1,7 доларів за тис. куб. м на 100 км.

Юлія Тимошенко заявляла, що на посту прем'єр-міністра займеться переглядом домовленостей з Росією про ціну на газ.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Енергетика
Все, що ми знаємо про:Газпром
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua