Слабкий долар становить загрозу для нафтохімічної галузі


Слабкий долар становить загрозу для нафтохімічної галузі

Слабість долара і кредитна криза на американському ринку нерухомості становлять загрозу для глобальної нафтохімічної індустрії, хоча зсуви в глобальному розвитку створюють нові можливості в Азії, заявив президент і генеральний директор індійської компанії Reliance Industries Мукеш Амбані виступаючи на нафтохімічній конференції, повідомило 13 грудня агентство Gulf News.

"Уповільнення зростання економіки США через кредитну кризу і падіння долара створює проблеми для фінансових ринків усього світу, включаючи нафтохімічну галузь, - заявив Амбані, що очолює найбільший індійський конгломерат. - Після фінансових криз у Латинській Америці та Азії багато хто пророкували, що наступна криза почнеться в Китаї. Але ніхто не пророкував кризи, що почалась у США".

Він додав, що зміна глобального економічного ландшафту дає нові можливості, тому що баланс зміщається убік Азії, особливо Індії і Китаю.

Він назвав діловий клімат Дубаї прекрасним прикладом того, як можна використати можливості. "Це яскравий приклад того, як люди перетворюють географічні особливості в економічні можливості. Нафтохімічна галузь може багато чому навчитися в Дубаї".

Скорочення чисельності інженерів-нафтовиків у США на 80% є показником того, що галузь втрачає таланти, заявив він.

"Інвестиції в дослідження і розвиток нафтохімічної галузі мінімальні. Нафтова галузь повинна взяти на себе ініціативу залучення талантів", - підкреслив він.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua