Українським металургам газ обійдеться в 277 дол.


Українським металургам газ обійдеться в 277 дол.

Об'єднання Металургпром прогнозує рівень ціни природного газу для металургійних підприємств 270-277 доларів за тис. кубометрів в 2008 році, повідомив генеральний директор Металургпрому Василь Харахулах.

"Ціна газу на засувці буде 270-277 доларів", - сказав Харахулах.

Він відзначив, що дефіцит коксівного вугілля приведе до такого збільшення цін на цей сировинний ресурс, що як і раніше буде вигідно використовувати природний газ, а не вугільну сировину.

Харахулар висловив занепокоєння, що підвищення цін на енергетичну сировину може привести до труднощів для не вхідних у вертикально інтегровані структури підприємств.

"Багато наших заводів можуть випасти за межі конкурентноздатності", - сказав Харахулах.

Він підкреслив, що вертикально інтегровані структури можуть розподіляти прибутковість таким чином, що кінцевий продукт буде найбільш конкурентноздатним.

Як повідомлялося, Росія та Україна погодили ціну газу на 2008 рік на рівні 179,5 доларів за тисячу кубометрів. Ставка транзиту газу територією України на 2008 рік складе 1,7 доларів за 1 тис. кубометрів на 100 км.

Виконуючий обов'язки віце-прем'єра Володимир Рибак заявив, що вважає не остаточною для України ціну на газ 179,5 доларів за тис. куб. м на 2008 рік.

Пізніше виконуючий обов'язки міністра палива та енергетики Юрій Бойко відкинув перегляд ціни на газ.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua