Лукашенко і Чавес спільно будуть видобувати нафту в Венесуелі


Лукашенко і Чавес спільно будуть видобувати нафту в Венесуелі

Під час офіційного візиту білоруського президента Олександра Лукашенка у Венесуелу було створено спільне підприємство з видобутку нафти.

"Таких подарунків для нашої країни ще ніхто не робив", - заявив Лукашенко в Каракасі на церемонії відкриття підприємства.

Білорусько-венесуельське підприємство почне видобуток нафти до 1 січня і розраховує в 2008 році одержати 1 млн тонн. За словами білоруського віце-прем'єра Володимира Семашка, спочатку підприємство буде працювати на двох родовищах, розраховуючи потім одержати додаткові.

До кінця 2009 року спільний обсяг видобутку нафти складе 2 млн тонн на рік, а через кілька років - 7 млн тонн. Частка Мінська в підприємстві - 40%, частка Каракаса - 60%. Отримана у Венесуелі нафта не буде вивозитися в Білорусію, а буде реалізовуватися за схемами заміщення.

Під час візиту білоруського президента у Венесуелу було підписано також серед інших угоду про військово-технічне співробітництво. "Нам є чим відповісти за цей великий дарунок венесуельського народу. Ми зробимо все для забезпечення суверенітету, безпеки і незалежності Венесуели", - обіцяв Лукашенко.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua