Бойко готує ноту американському послу


Бойко готує ноту американському послу

Глава Мінпаливенерго Юрій Бойко доручив своєму замові підготувати ноту послові США в Україні Вільяму Тейлору у зв'язку з порушенням американською компанією ЗАТ "AES-Київобленерго" українського законодавства.

Мова йде про систематичне невиконання ЗАТ "AES-Київобленерго", якою володіє міжнародна корпорація AES (США), вимог нормативних документів, що регулюють діяльність обласних енергопостачальних компаній.

Зокрема, за даними Мінпаливенерго, за десять місяців компанія виконала ремонт повітряних ліній тільки на 68,9% від плану на рік; трансформаторних підстанцій - 68,2% від запланованого на рік; витрати на ремонт електричних мереж - 56,7% від запланованих на рік.

ЗАТ "AES-Київобленерго" експлуатує розподільні електричні мережі, розташовані на території Київської області (за винятком столиці) і поставляє електроенергію споживачам регіону.

Власником 89,12% акцій "AES-Київобленерго" є AES Washington Holdings B.V. (Нідерланди), дочірня компанія AES Corp. (США).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua