Українці заборгували за газ 1,3 мільярди гривень


Українці заборгували за газ 1,3 мільярди гривень

З початку року заборгованість всіх споживачів за газ становить 1,3 мільярди гривень.

Про це сказав у Києві міністр палива та енергетики Юрій Бойко під час всеукраїнської селекторної наради з питань проведення осінньо-зимового періоду 2007-2008 роки.

При цьому він додав, що заборгованість за електроенергію всіх споживачів з початку року становить 200 мільйонів гривень.

У той же час Юрій Бойко відзначив, що, незважаючи на політичні труднощі, енергетики забезпечують постачання енергоносіїв в усі галузі економіки".

У свою чергу, за словами голови ради директорів ДК "Газ України" Сергія Зубова, з початку опалювального сезону 2007-2008 років компанія поставила газ на 994 мільйона гривень, і рівень розрахунків становить усього лише 57%.

За словами Зубова, при такому рівні розрахунків з 1 січня 2008 року договори на постачання газу з підприємствами теплокомуненерго будуть укладатися тільки при стовідсотковій оплаті за енергоносії. Він відзначив, що підприємства, у яких рівень розрахунків за газ буде меншим за 85%, будуть переводитися на давальницьку схему роботи.

Як сказав Сергій Зубов, з початку року найбільшими боржниками за газ є Херсонська область - рівень розрахунків становить 63% (заборгованість 24,8 мільйона гривень), Дніпропетровська 65% (224 мільйона), Луганська 67% (121 мільйон), Харківська 69% (201 мільйон), Івано-Франківська область 75% (19 мільйонів).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Весь ринок:Енергетика
Все, що ми знаємо про:Міненергетики
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua