Ющенко: Ціна на газ висока, але оптимальна


Ющенко: Ціна на газ висока, але оптимальна

Президент Віктор Ющенко просить політиків не політизувати питання газу. Про це він заявив, відповідаючи на запитання про нову ціну на російський газ для України і заяви Юлії Тимошенко про можливий перегляд цієї ціни.

"Я дуже б радив не політизувати питання газу. Крім шкоди, я запевняю вас, такі постановки нічого іншого не принесуть", - заявив Ющенко.

"Ці люди повинні знати тенденції континентального ринку, регіональних ринків і піклуватися про те, щоб Україна одержала оптимальну ціну за тих умов, якими вона володіє. Не треба кликати біду", - сказав він.

Ющенко також відмітив, що ціна 179,5 долара - велика.

"І для частини української економіки це великий шок. Це змушує переглядати політику енергоспоживання на таких об'єктах як комунальне господарство, приватний сектор і частина індустрії", - сказав Ющенко.

Він також додав, що Україна на даний час має кращі показники оптимізації споживання газу. "З 76-78 мільярдів кубометрів газу ми використаємо 67", - сказав він.

"Ціна 147 була б краща, ніж 179,5 доларів. Але ці питання повинні перебувати в професійній площині", - підкреслив Ющенко.

Він також додав, що під час зустрічі із президентом Польщі Лехом Качинським обговорювалися питання транзитної політики.

"У березні наступного року це питання буде розглядатися на енергетичному саміті. Ми провели продуктивні переговори і консультації із цього приводу", - додав він.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua