Київрада виділила 34 млн гривень на компенсацію збитків "Київенерго"


Київрада виділила 34 млн гривень на компенсацію збитків "Київенерго"

Київська міська рада виділила 33,97 млн. гривень на компенсацію збитків енергопостачальній компанії "Київенерго" за серпень-вересень. Таке рішення Київрада прийняла на сесії, внісши відповідні зміни в міськбюджет-2007.

Таким чином, ця сума буде витрачена на компенсацію різниці між собівартістю теплової енергії та чинними тарифами на її виготовлення.

Київрада вважає, що виділення цієї суми дозволить Київенерго розрахуватися за спожитий газ і його транспортування, що забезпечить безперебійне енергопостачання городян.

Крім того, Київрада мала намір запропонувати компанії "Київенергохолдинг" виділити з її статутного фонду 147 млн гривень у якості безпроцентної поворотної фінансової допомоги "Київенерго" для розрахунків за газ.

Голова бюджетної комісії Київради Володимир Присяжнюк нагадав, що приватні акціонери, що володіють 39% "Київенергохолдингу", внесли в статутний фонд при створенні холдингу 147 млн гривень і можуть надати ці гроші "Київенерго".

"Виділення фінансової допомоги покаже на ділі роботу товариства ("Київенергохолдингу"), що повинне допомагати "Київенерго", - заявив Присяжнюк.

Однак депутати Київради заявили, що приватні акціонери "Київенергохолдингу" можуть відмовитися надати фінансову допомогу "Київенерго" або ж вирішать це зробити занадто пізно.

На думку депутатів, Київрада повинна оперувати тільки грішми міськбюджету і розраховувати винятково на його фінансові можливості.

У зв'язку із цим Київрада проголосувала за зміни в міськбюджет-2007 без пункту про пропозицію "Київенергохолдингу" надати фінансову допомогу "Київенерго".

Як повідомлялося, у листопаді Київська міська державна адміністрація відзначила поганий фінансовий стан "Київенерго".

Січень-червень "Київенерго" закінчила зі збитком 57,376 млн. гривень, збільшивши чистий дохід у порівнянні з аналогічним періодом минулого року на 47,5% або на 741,874 млн гривень до 2 303,56 млн гривень.

2006 рік "Київенерго" закінчило із чистим прибутком 43,385 млн гривень.

50%+1 акція "Київенерго" перебувають у державній власності і передані в статутний фонд Енергетичної компанії України, 12,73% володіє Київська міська рада, 12,73% - компанія "Трелодія Інвестментс ЛТД" (Кіпр).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua