Газпром і Україна підписали контракти на поставки газу


Газпром і Україна підписали контракти на поставки газу

Голова правління Газпрому Олексій Міллер заявив про те, що сьогодні, 5 грудня, у Москві підписані контракти на поставку газу в 2008 році.

Міллер вважає, що досягнуті домовленості між Україною і Росією за ціною на газ створюють гарантії стабільності поставок російського газу європейським споживачам.

"Досягнуті вчора домовленості за ціною на газ для України, а також за умовами його транзиту створюють додаткові гарантії стабільності поставок російського газу європейським споживачам і є логічним взаємовигідним кроком, спрямованим на формування прозорих ринкових відносин у газовій сфері між Росією і Україною", - заявив глава Газпрому.

Раніше в.о. прем'єр-міністра Віктор Янукович висловив невдоволення ціною на газ для України на 2008 рік у розмірі 179,5 доларів за тисячу кубометрів.

Нагадаємо, в.о. міністра палива та енергетики Юрій Бойко повідомив, що документи про поставку в 2008 році в Україну газу за ціною 179,5 доларів за тисячу кубометрів будуть підписані сьогодні. Сам Бойкo вважає нову ціну на газ комфортною.

У той же час, Юлія Тимошенко заявила, що нинішній уряд буде відповідати за провал енергетичної політики і сприяння корупції в паливно-енергетичному комплексі. Раніше Турчинов назвав провальними домовленості з Росією щодо ціни на газ для України.

Росія і Україна погодили ціну газу на 2008 рік на рівні 179,5 доларів за тисячу кубометрів. Ставка транзиту газу через територію України на 2008 рік складе 1,7 доларів за 1 тис. кубометрів на 100 км.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua