"Донецькміськгаз" буде відключати неплатників від постачання газу


"Донецькміськгаз" буде відключати неплатників від постачання газу

ВАТ "Донецькміськгаз" змушено активізувати діяльність з відключення боржників за природний газ у зв'язку з низьким рівнем оплати.

Як повідомила прес-служба "Донецькміськгазу", із середи в Донецьку починає роботу додаткова бригада з відключення найбільших боржників.

За підсумками листопада відсоток оплати жителями Донецька спожитого природного газу склав 72,42%. Це рекордно низький показник платежів з початку поточного року. У жовтні частка оплати склала 109%, у вересні - 136%.

Прес-служба відзначає, що в листопаді найнижчі показники оплати були в Київському (55,6%), Ленінському (56,7%), і Будьонівському (63,9%) районах Донецька. Трохи краща ситуація у Ворошилівському (85,4%) і Пролетарському (84,4%) районах. Але дані показники також не є задовільними.

"У зв'язку із цим у першу чергу будуть відключені від систем газопостачання жителі міста, що мають велику заборгованість перед ВАТ "Донецькміськгаз" і проживають в районах, у яких відзначений найменший відсоток оплати", - говориться в повідомленні.

За підсумками листопада жителями Донецька було спожито 24 млн 273 тис. куб. м. природного газу. Нараховано 9 млн 72 тис. грн, з яких населення оплатило всього 6 млн 569 тис. грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua