Рибак відкидає різке підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги через підвищення цін на імпортний газ


Рибак відкидає різке підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги через підвищення цін на імпортний газ

Виконуючий обов'язки віце-прем'єра Володимир Рибак відкидає різке підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги в 2008 році у зв'язку з підвищенням ціни на імпортний газ.

При цьому він затруднявся спрогнозувати наскільки будуть підвищені житлкомтарифи в 2008. "Сьогодні мені сказати наскільки, складно. Потрібно робити розрахунки. Але, принаймні, підвищення в рази не буде", - сказав Рибак.

Він відзначив, що в 2007 році уряду вдалося втримати рівень тарифів на житлово-комунальні послуги від різких стрибків.

Він також додав, що на сьогодні налагоджена система контролю за цінами і ціноутворенням, які не дозволять різко підвищити тарифи на житлкомпослуги для населення. "Просто не зможуть різко збільшити, тому що ми систему контролю зробили. Сьогодні комітет цін і ціноутворення не дає можливість підвищити тарифи в рази", - сказав Рибак.

Рибак відзначив, що Кабмін має намір внести зміни в Держбюджет-2008 у зв'язку з підвищенням ціни на імпортний газ до 179,5 доларів за тисячу кубометрів, замість закладених у проекті 160 доларів.

Він спрогнозував, що Кабмін внесе відповідні корективи при доопрацюванні проекту Держбюджету-2008 до другого читання після схвалення його Радою в першому читанні.

"Бюджет ми переглянули, тепер між першим і другим читанням будемо вносити корективи", - сказав він.

Як повідомлялося, Україна і Росія домовилися про ціну на імпортний природний газ на кордоні Росії та України 179,5 доларів за тис. куб. м на 2008 рік.

У жовтні борг населення за спожиті житлово-комунальні послуги скоротився на 1,3%, або на 93 млн. гривень до 7 233 млн. гривень.

45,2% опитаних центром соціальних досліджень "Софія" вважають, що наступний Кабінет Міністрів у першу чергу повинен зайнятися запобіганням збільшенню цін на житлово-комунальні послуги, у тому числі на природний газ та електроенергію.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua