"Газпрому" дозволили підвищити внутрішні ціни на газ


"Газпрому" дозволили підвищити внутрішні ціни на газ

Федеральна служба тарифів Росії визнала за російською газовою монополією "Газпром" право підвищити внутрішні ціни на газ у Росії на 25%. Така інформація міститься в повідомленні ФСТ, розміщеному у вівторок на офіційному сайті відомства.

Відповідно до повідомлення, середній рівень регульованих оптових цін на газ на 2008 рік для споживачів у сфері промисловості складе 1690 рублів за 1 тис. куб. м. (без ПДВ). Для населення цей показник складе 1290 рублів за 1 тис. куб. м. (без ПДВ).

Дотепер ціни на газ у Росії залишалися значно нижчими від світового рівня. Російська влада говорила про лібералізацію ринку газу та електроенергії до 2011 року та обіцяла відмовитися від цінового регулювання. За оцінкою уряду, ціни для споживачів у промисловості можуть досягти 110 дол. за 1 тис. кубометрів. Нині середній рівень у цій категорії становить 55 дол. за 1 тис. кубометрів.

Тариф на послуги транспортування газу для незалежних організацій на внутрішній ринок і на експорт збільшений до 36,13 рублів за 1 тис. кубометрів на 100 км і 40,02 рублів за 1 тис. кубометрів на 100 км відповідно. Підвищення тарифу склало 19%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Енергетика
Все, що ми знаємо про:Газпром
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua