0 800 307 555
0 800 307 555

Співвласник ПриватБанку підвищив ціну купівлі австралійської CSM


Співвласник ПриватБанку підвищив ціну купівлі австралійської CSM

Сьогодні, 4 грудня, компанія Palmary Enterprises Limited, що належить співвласникові ПриватБанку Геннадію Боголюбову, підвищила ціну пропозиції про покупку австралійської компанії з видобування марганцевої руди Consolidated Minerals (CSM) з AUD4,7 до AUD5,0, а його конкурент компанія Pallinghurst повідомила про небажання підвищувати ціну далі і рішення прийняти оферту Palmary.

Як говориться в прес-релізі CSM, вона продовжила термін дії оферти з 7 до 20 грудня, залишивши за собою право на подальше його розширення. У свою чергу, Pallinghurst, підконтрольна екс-президентові "Суал-холдингу" і BHP Billiton Браяну Гілбертсону, у розповсюдженому повідомленні назвала ціну покупки понад AUD5,0 економічно необґрунтованою і заявила, що не буде поліпшувати або розширювати свою пропозицію про покупку акцій CSM, що містить ціну AUD4,5.

Pallinghurst сповістила, що вже акцептувала оферту Palmary відносно приналежних їй 9 млн. 263,1 тис. акцій CSM, що відповідає близько 4% капіталу австралійської компанії, а у двотижневий термін має намір продати за оголошеною ціною AUD5,0 всі підконтрольні їй акції CSM.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua