Газпром: США недооцінюють свої майбутні потреби в газі


Газпром: США недооцінюють свої майбутні потреби в газі

Уряд США недооцінює свої майбутні потреби в газі, заявив заступник голови правління ВАТ "Газпром" Олександр Медведєв у своєму виступі у Вашингтоні, повідомило агентство Bloomberg.

За словами Медведєва, недавній висновок Верховного суду США про те, що парникові гази забруднюють атмосферу, і закриття працюючих на вугіллі електростанцій приведе до збільшення попиту на природний газ.

США очікують збільшення попиту на газ до кінця 2015 року більш ніж на 15%, відзначив Медведєв.

"Збільшення попиту на газ у США може бути істотно недооцінене у всіх останніх прогнозах", - сказав він.

В інтерв'ю Bloomberg 29 листопада Медведєв спрогнозував, що через п'ять років США будуть купувати до 7% усього російського експорту газу. За його словами, "Газпром" планує продавати Америці не менше 7,5 млн тонн зрідженого природного газу на рік.

Як очікується, перші поставки ЗПГ у США почнуться в 2008 році із проекту "Сахалін-2". "Газпром" також збирається експортувати ЗПГ у США зі Штокманівського родовища.

Медведєв відзначив можливість купівлі активів у США. "Ми не можемо виключати того, що якщо є цікавий актив з гарною ціною, ми його купимо", - сказав він.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Весь ринок:Енергетика
Все, що ми знаємо про:Газпром
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua