Коаліція зобов'язується забезпечити стабільно низький рівень інфляції


Коаліція зобов'язується забезпечити стабільно низький рівень інфляції

Коаліція фракцій "Блок Юлії Тимошенко" і Блоку "Наша Україна - Народна Самооборона" зобов'язуються забезпечити стабільно низький рівень інфляції. Про це говориться в програмі коаліції.

Коаліція обіцяє мінімізувати інфляцію шляхом впливу на баланс ринкового попиту та пропозиції, а також переборювати монетарні і немонетарні причини збільшення споживчих цін.

Крім цього коаліція має намір сприяти процесам становлення національного капіталу, як основи національної макроекономічної стабільності і конкурентноздатності, займатися детінізацією економіки і легалізацією капіталів.

Одним із пріоритетів побудови конкурентноздатної національної економіки в програмі визнається підвищення ефективності управління грошовою пропозицією і вибір адекватних цільових орієнтирів монетарної і курсової політики.

Коаліція також зобов'язується зміцнити бюджети місцевого самоврядування шляхом децентралізації державних фінансів.

Як повідомляло агентство, Перший віце-прем'єр-міністр, міністр фінансів Микола Азаров прогнозує, що інфляція за підсумками 2007 року буде меншою 14,5%.

Глава ради Національного банку Петро Порошенко допускає, що інфляція за підсумками нинішнього року може скласти до 15,5%.

21 листопада Кабінет міністрів погіршив прогноз інфляції на 2007 рік з 7,5% до 14,5%, а також на 2008 рік - з 6,8% до 9,6%.

У жовтні інфляція склала 2,9%, у січні-жовтні - 11,7%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua