Порошенко за дострокове повернення Україною кредитів МВФ і СБ


Порошенко за дострокове повернення Україною кредитів МВФ і СБ

Глава Ради Національного банку Петро Порошенко виступає за дострокове повернення раніше притягнутих Україною кредитів Міжнародного валютного фонду і Світового банку.

Про це він заявив журналістам.

"З мого погляду...на сьогоднішній день золотовалютні запаси країни дозволяють говорити про те, що ми можемо почати проводити переговори з Міжнародним валютним фондом і Світовим банком про поступове повернення їх кредитів...Я говорю про дострокове погашення", - сказав він.

Порошенко підкреслив, що вважає за доцільне обговорення такого питання провідними економічними експертами до ухвалення остаточного рішення.

"Я, принаймні, відкрив би дискусію (з цього питання), щоб одержати думки експертів у цьому напрямку", - сказав він.

Порошенко припустив, що ідея дострокового погашення кредитів перед МВФ і СБ може не знайти широкої підтримки.

"Ця річ може бути не дуже популярною, але, з мого погляду, ми повинні готувати ґрунт для цього...Мовчати із цього приводу не треба. Україна сьогодні в змозі проводити таку політику...Одна справа, коли ми про це говорили при наявності золотовалютного запасу 9 млрд. доларів, і зовсім інша - при наявності золотовалютного запасу 32 млрд. доларів", - сказав він.

Як повідомляло агентство, в 2003 році тодішній голова НБУ Сергій Тігіпко заявляв про економічну доцільність дострокового погашення Україною кредитів МВФ.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:НБУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua