0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

У США шахрай намагався відкрити в банку рахунок банкнотою номіналом 1 млн доларів


У місті Айкен (США, штат Південна Кароліна) затриманий шахрай, що намагався відкрити в банку рахунок однією купюрою вартістю 1 мільйон доларів США.

За словами представника поліції, 31-річний Олександр Сміт зайшов у банк і, надавши касирові фальшивку, попросив відкрити рахунок. Однак банківський службовець відмовив шахраєві і, поки той обурювався і лаявся, викликав поліцію.

Відзначимо, що в цей час найбільшими американськими банкнотами в обігу є купюри номіналом 100 доларів. Але це не зупиняє деяких заповзятливих громадян, які намагаються самостійно запустити в обіг банкноти в 1 мільйон доларів США. Як ми повідомляли раніше, подібний випадок відбувся недавно в одному з магазинчиків Пітсбурга (США, штат Пенсільванія), де шахрай хотів розплатитися одномільйонною купюрою. Цей випадок також закінчився викликом стражів порядку і затримкою афериста.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Кримінал
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування