Бориса Березовського засудили заочно


Бориса Березовського засудили заочно

Савєловський суд Москви заочно визнав російського бізнесмена Бориса Березовського, що ховається у Великобританії, винним у розкраданні більше 214 млн. рублів "Аерофлоту".

"Суд установив, що Березовський викрав кошти компанії "Аерофлот" шляхом шахрайства, тобто вчинив злочин, передбачений частиною 3 статті 159 КК РФ", - говориться у вироку.

Суд у цій справі неодноразово відкладався. Березовський заборонив своїм адвокатам брати участь у процесі. У результаті підприємцеві був наданий державний захисник, внаслідок чого слухання в справі в черговий раз були відкладені, щоб дати можливість захисту ознайомитися з матеріалами слідства, які нараховують 123 томи.

Справа "Аерофлоту" стосується операцій з валютним виторгом авіаперевізника через швейцарські компанії Forus і Andava. Раніше троє інших фігурантів у цій справі вже були засуджені Савєловським судом на 2 роки позбавлення волі умовно. Крім того, суд ухвалив стягнути з них на користь "Аерофлоту" 214,988 млн. рублів.

У цей час Березовський перебуває в Лондоні. У Росії порушено цілу низку кримінальних справ проти олігарха. У їхньому числі справа про підготовку державного перевороту в РФ і про розкрадання 13 млн. доларів банку "Сбс-агро", заочно видано шість санкцій на його арешт. Крім того, Федеральний суд Бразилії в липні також видав ордер на арешт Березовського за запитом бразильської генеральної прокуратури.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Кримінал
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua