Україна вимагає видати головного підозрюваного в справі Еліта-Центру


Україна вимагає видати головного підозрюваного в справі Еліта-Центру

Українські правоохоронні органи не зупинять розслідування в справі про махінації компанії "Еліта-Центр", поки Україні не буде виданий підозрюваний у цій справі Олександр Волконський-Шахов.

Про це сьогодні на брифінгу в Міністерстві внутрішніх справ заявив керівник робочого апарата НЦБ Інтерполу в Україні Ростислав Вергелес.

"Поки Шахов не буде виданий в Україну, ми не припинимо роботу відносно нього ("Еліти-Центру")", - сказав Вергелес і додав, що в цей час міліція активно працює над збором доказової бази. "Ми відпрацьовуємо інформацію про його контакти і подорожі", - відзначив Вергелес.

Крім того, він повідомив, що був відпрацьований паспорт Волконського, з яким його затримали у Швейцарії: "Він фіктивний, але там були проставлені штампи країн, у які він в'їжджав і виїжджав".

"Ми до кожного дня знаємо, у яких країнах він був - вони активно нами опрацьовуються. Деякі країни надали нам інформацію", - додав представник Інтерполу в Україні.

За словами Вергелеса, зараз Шахов перебуває у Швейцарії, в ізоляторі. Разом з тим українські правоохоронні органи продовжують пошук іншого його співучасника, "місце знаходження якого поки не відомо".

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua