0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Шахта імені Засядько поступово згорає повністю


Шахта імені Засядько поступово згорає повністю

На аварійній ділянці шахти ім. Засядька в Донецьку триває пожежа.

Про це повідомив голова Держгірпромнагляду Сергій Сторчак, передає "Острів!".

"На аварійній ділянці триває пожежа... Значно просунулися ВГРЧ (воєнізовані гірничорятувальні частини), доставлені вогнегасники, підключена електроенергія, щоб відкачати воду, щоб пройти далі... Будуть ставити перемички та активно гасити...", - сказав він.

За словами голови, пожежа охопила 500 метрів виробітків, під землею працює 33 відділення гірничорятувальників, на поверхню піднято 78 тіл, 10 тіл загиблих готуються до підняття, доля 12 - невідома. Він так само нагадав, що 31 гірник перебуває в лікарні, один з них у стабільно важкому стані. Стан інших задовільний, протягом тижня їх випишуть із лікарень.

Сторчак так само повідомив, що очікується приїзд досвідченого експерта з Америки. "Зі США виїжджає досвідчений експерт у цих питаннях... Ми хочемо розширити експертну групу", - сказав він.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

В Контексті Finance.ua
Опитування