Жертви "Еліти-Центру" вимагають отримання квартир


Жертви "Еліти-Центру" вимагають отримання квартир

Жертви житлової афери "Еліти-Центру" вимагають закріплення за ними конкретного житла, що будується на виділених ділянках. А також створення списку потерпілих, що міг би бути перевірений будь-яким черговиком або контролюючим органом.

Про це заявив Юрій Федоренко, голова правління громадської організації "Центр правозахисту", учасниками якої є більше 1000 з 1759 громадян, що постраждали від афери групи компаній "Еліта-Центр".

Потерпілі обурені тим фактом, що дотепер не розроблено критерії і механізми складання списку черговиків.

Федоренко переконаний, що міська влада намагається посварити потерпілих від "Еліти" з киянами. "Мовляв, замість того, щоб видати житло черговикам, ми надамо його "елітчикам", а, займаючись зведенням житла для потерпілих, ми змушені гальмувати будівництво соціальних об'єктів", - пояснив він.

На його думку, держава сподівається, що люди, відстоюючи своє право, будуть судитися між собою, а не з державою. Голова громадської організації підкреслив, що міська влада намагається маніпулювати свідомістю киян, говорячи, що проблема "Еліти-Центру" уже вирішена або близька до вирішення, а люди нібито підписують договори. "Люди не одержали не тільки квартир, але і гарантій їхнього одержання", - повідомив він.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua