МНС: Число жертв вибуху на шахті ім. Засядько сягло 88 осіб


МНС: Число жертв вибуху на шахті ім. Засядько сягло 88 осіб

Число жертв вибуху на донецькому орендному підприємстві "Шахта ім. А.Ф. Засядько" досягло 88 чоловік, з них 77 - підняті на поверхню, доля 12 - залишається невідомою. Як повідомляє прес-служба МНС, станом на 7:00 77 тіл видані на поверхню і відправлені на судово-медичну експертизу, доля 12 гірників залишається невідомою.

Госпіталізований 31 шахтар (30 - у стані середньої важкості з гострим отруєнням рудним газом і 1 - у дуже важкому стані з опіками).

Проводяться роботи з ліквідації окремих вогнищ пожежі і підготовки до ізоляції аварійної ділянки, у які залучено 9 відділень Державної воєнізованої гірничорятувальної служби Мінвуглепрому.

На місці події працює Урядова комісія з розслідування причин і ліквідації наслідків аварії на шахті, яку очолює віце-прем'єр-міністр Андрій Клюєв. За словами А.Клюєва, на ліквідацію наслідків аварії на шахті ім. Засядько 18-19 листопада Кабмін виділив 15 млн грн.

Нагадаємо, 18 листопада ц.р. о 3:11 на горизонті 1078 м відбувся вибух метаново-повітряної суміші. На момент вибуху в шахті перебували 457 шахтарів, з них 357 шахтарів були виведені на поверхню. З 19 до 21 листопада включно в Донецькій області оголошена жалоба у зв'язку із трагедією на шахті ім.Засядько. 20 листопада в Україні оголошений загальнонаціональний День жалоби.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua