Сторчак підозрюється в замаху на розкрадання коштів із бюджету на суму понад 43 млн дол.


Сторчак підозрюється в замаху на розкрадання коштів із бюджету на суму понад 43 млн дол.

Заступник міністра фінансів РФ Сергій Сторчак підозрюється разом із двома підприємцями в замаху на розкрадання коштів з держбюджету на суму більше $43 млн, повідомив у понеділок Слідчий комітет при прокуратурі (СКП) РФ.

"Заступник міністра фінансів РФ Сторчак, генеральний директор ЗАТ "Содексім" В.Захаров і президент "Міжрегіонального інвестиційного банку" В.Волков підозрюються в створенні організованої групи з метою розкрадання коштів з федерального бюджету під приводом покриття витрат, яких зазнало ЗАТ "Содексім". Мова йде про суму 43,4 млн доларів США", - говориться в повідомленні СКП РФ, переданому в "Інтерфакс".

При цьому відзначається, що "злочин, висловлюючись мовою Кримінального кодексу, не було доведено до кінця через не залежні від них обставини".

Відповідно до повідомлення, "обвинувачення арештованим буде пред'явлено, як і призначено за законом, протягом десяти днів з моменту затримки".

Стосовно запобіжного заходу - арешту у відношенні заступника міністра фінансів, представники СКП підкреслили, що злочин, у якому підозрюється Сторчак, належить до категорії тяжких.

"Наявні в кримінальній справі докази свідчать про те, що, перебуваючи на свободі, Сторчак може зникнути від попереднього слідства і суду, зайнятися злочинною діяльністю, загрожувати свідкам і іншим учасникам карного судочинства, знищити докази, а також предмети і документи, місцезнаходження яких установлюються з метою вилучення і прилучення до кримінальної справи", - говориться в повідомленні.

Дані обставини, вважають у СКП, "говорять про неможливість застосування у відношенні підозрюваного С.Сторчака іншого запобіжного заходу, крім взяття під варту".

Кримінальна справа у відношенні Сторчака, генерального директора ЗАТ "Содексім" Віктора Захарова, президента - голови ради директорів Міжрегіонального інвестиційного банку Вадима Волкова порушена Головним слідчим управлінням Слідчого комітету при прокуратурі РФ за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст.30, ч.4 ст. 159 КК РФ ("Готування до злочину . . ., змова на здійснення злочину . . ., якщо при цьому злочин не був доведений до кінця по не залежним від цієї особи обставинам", "Шахрайство", здійснене організованою групою в особливо великому розмірі").

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua