В США впіймали нового "Робіна Гуда "


В США впіймали нового "Робіна Гуда "

В американському банку піймали новоявленого "Робіна Гуда", що на свій розсуд роздавав кредити нужденним, знімаючи гроші із чужих рахунків.

Суд штату Іллінойс присудив менеджера банку майже до 3,5 років в'язниці, визнавши його винним у фінансових махінаціях. Новоявлений "Робін Гуд" переказував гроші за своїм розсудом, частину з них залишаючи собі.

Засуджений аферист працював в управлінській ланці одного з банків у Пеорії. Подібно знаменитому розбійникові і, одночасно, борцеві з несправедливістю в середньовічній Англії Робіну Гуду, шахрай на свій розсуд переказував гроші з одного рахунку на іншій.

Він також видавав кредити у свідомо невигідних для банку випадках. При цьому частина коштів 37-річний Томас Маріотті з міста Толука залишав собі.

Психолог, що був присутнім на суді, підтвердив, що в підсудного "менталітет Робіна Гуда", оскільки він намагався за допомогою фінансових махінацій підтримувати нужденних у коштах. В одному випадку він видав кредит на 45 тисяч доларів, сказав його адвокат Рон Хемм.

У п'ятницю його присудили до 41-місячного ув'язнення. Крім того, засуджений зобов'язаний відшкодувати більше 691 тисячі доларів своєму колишньому роботодавцеві і клубу Tall Oaks Country, що постраждав найбільше.

До узяття під варту, що відбудеться майбутнього місяця, Маріотті буде на волі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Кримінал
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua