На Луганщині ліквідовано мережу конвертцентрів


На Луганщині ліквідовано мережу конвертцентрів

Податковою міліцією Луганської області ліквідована мережа "конвертаційних" центрів, що надавала послуги з мінімізації податкових зобов'язань і "конвертації" коштів. Про це "proUA" повідомили в прес-службі ДПА України.

Як повідомляє ДПА, Керівником злочинного синдикату виявився 32-літній бізнесмен. На території області під його керівництвом і контролем діяли три угруповання, що перебували в Луганську, Сєвєродонецьку і Рубіжному. Усього ж у незаконній діяльності було задіяно 12 чоловік, серед них був і керуючий відділення одного з банків.

Для переведення коштів у готівку використовувалася велика кількість "транзитних" і "фіктивних" підприємств, а обіг коштів фірм, які входили до складу "конвертаційних" центрів, становив від 300 до 500 тис. грн. за банківський день.

Діяльність „центрів" була припинена в ході спільної операції співробітників податкової міліції та органів внутрішніх справ. На виході з банку був затриманий кур'єр "конвертаторів" , у якого вилучено майже 150 тис. гривень готівкою, які призначалися для передачі "клієнтам". В офісах "конвертаційних" центрів і за місцем проживання учасників центрів вилучені печатки 18 фірм.

У порядку відшкодування збитку, нанесеного "конвертаторами" державі, на 47 рахунках, які використовувалися в протизаконній діяльності, арештовано майже півмільйона гривень, а також під арештом перебуває іномарка одного з керівників центра вартістю більше 135 тис. грн.

Тепер провадяться слідчо-оперативні дії, іде збір доказів про протиправну діяльність "конвертаторів", один з керівників "філії конвертаційного центру" уже затриманий, вживаються заходи для відшкодування нанесеного державі збитку.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Кримінал
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua