0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

На кордоні з Росією виявили недобудований "нафтопровід"


На кордоні з Росією виявили недобудований "нафтопровід"

Співробітники Луганського загону Держмитслужби виявили чергову трубу, що намагалися прокласти під україно-російським кордоном, - повідомили у Відділі з питань взаємодії зі ЗМІ і зі зв'язків із громадськістю Державної прикордонної служби.

Як відзначається, патруль відділу "Краснодон" під час огляду місцевості виявив на березі Сіверського Дінця присипаний пластик. Як виявилося, це була частина труби, довжина якої 50 метрів, а діаметр 5 см.

На ділянці Луганського загону це не перша подібна незаконна комунікація. У виявлених раніше трубопроводах правоохоронці знаходили залишки солярки, а на їхніх закінченнях іноді насоси, цистерни, вантажівки-бензовози. Цього разу труба до російського берега не дотяглася, тому, відповідно, як нафтопровід ще не використовувалася. Вона мала прив'язаний вантаж і закінчувалася на середині ріки.

Ще не добудований трубопровід прикордонники знищили.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

В Контексті Finance.ua
Опитування